essay writing service essay essay writer

آموزش آنلاین دوره های مختلف

هدف آموزش آسان در دسترس قرار دادن آموزش های باکیفت در اختیار همه افراد جامعه است.

با توجه به اینکه آموزش استاندارد و مطابق با بازار کار برای همه افراد جامعه یکی از دغدغه های گروه آموزشی آموزش آسان می باشد ما تلاش میکنیم تا در سریعترین زمان ممکن بیشترین دوره های آموزشی را در سایت قرار دهیم تا همگان بتوانند از آن بهره ببرند.

آموزش آسان

دوره های متنوع

متناسب با نیاز های کاربران دوره های متنوع با کیفیت بسیار عالی در آموزش آسان قرار داده خواهد شد و همچنین اگر شما نیاز به یک موضوع خاص دارید میتوانید از طریق فرم تماس با ما موضوع مورد نظر را اطلاع دهید تا در صورت امکان و دسترسی به یک مدرس برتر در زمینه مورد نظر دوره مورد اشاره نیز به سایت اضافه گردد.

آموزش آسان

پروفایل کاربری ویژه هر کاربر

تمامی کاربران سایت آموزش آسان می توانند یک پروفایل کاربری ویژه خود داشته و اطلاعات آن را ثبت نمایند این اطالاعات جهت صدور گواهینامه پایان دوره در موارد مورد نیاز، مورد استفاده قرار میگیرد.

شما در پروفایل کاربری میتوانید هر دوره ای را که در آن شرکت نموده اید به همراه نمودار پیشرفت ( تعداد جلسات گذرنده شده ) مشاهده نمایید. در صورتی که نیاز به یک گواهی پایان دوره داشته باشید با توجه به اعتبار آموزش آسان میتوانید آن را درخواست دهید.

لطفا حتما از اطلاعات صحیح به همراه یک عکس معتبر استفاده نمایید.

آموزش آسان

پخش کننده داخلی

سایت آموزش آسان از یکی از بهترین پخش کننده های فایل با قابلیت ریسپانسیو استفاده می نماید.

شما می توانید با هر دستگاهی از PC و لپ تاپ گرفته تا کوچکترین موبایل های موجود در بازار برای مشاهده محتوای آموزشی سایت استفاده نمایید. طراحی سایت آموزش آسان به گونه ایست که در همه دستگاه های مختلف به راحتی قابل استفاده می باشد.

یک دکمه نمونه
آموزش آسان

درباه آموزش آسان

آموزش آسان بهترین منبع برای یادگیری در زمینه های مختلف به ویژه نرم افزارهای تخصصی می باشد.

هدف ما در آموزش آسان ارایه بهترین دوره های آموزشی به صورت رایگان یا با هزینه های بسیار کم بوده که برای همه در دسترس باشد.

چرا آموزش آسان ؟

  • بهترین دوره های آموزشی آنلاین
  • دوره های آنلاین رایگان
  • امکان تماس با مدرسان و رفع مشکلات احتمالی
  • دوره های آموزش عملی مرتبط با بازار کار
  • راهنمای انجام پروژه های نرم افزاری و سخت افزاری

از وبلاگ آموزش آسان

آموزش آسان

اتمام فرآیند طراحی سایت آموزش آسان

پس از روز ها و ساعت ها تلاش بالاخره فرآیند طراحی سایت آموزش آسان تمام شد و در حال حاضر در حال تست بخش های مختلف هستیم. امیدواریم به زودی بتوانیم دوره های آموزشی مختلف را در سایت قرار دهیم. با پیغام ها و کمک های پر مهر و محبت خود به رشد سریع سایت […]

Shares
Share This
essay writing service essay essay writer